Половина успіху в лікуванні – правильно поставлений діагноз.
У клініці широко застосовуються лабораторні та інші види досліджень. Багато хто з них необхідно проводити неодноразово для спостереження в динаміці. Необхідно усвідомлювати, що постановка діагнозу може займати деякий час і вимагати різноманітних досліджень.

Це не означає, що до отримання результатів пацієнт залишається без терапії – до моменту постановки точного діагнозу завжди призначається симптоматичне лікування.

Непотрібних процедур чи досліджень у клініці не проводиться. У тих випадках, коли патологія потребує спеціальних методів дослідження, діагностики та лікування, які не проводяться у нас, тварина може бути направлена до іншої клініки, де вони проводяться.

Терапевтичне лікування, що надається власниками в амбулаторних умовах за призначенням лікаря, повинно суворо дотримуватися. Власник повинен усвідомлювати, що багато хронічних захворювань потребують довічного лікування.

Застосування анестезії необхідне не лише під час хірургічних втручань, а й за деяких процедур та досліджень. Перед проведенням анестезії власник інформується лікарем про можливі ризики та підписує документ, що підтверджує свою згоду на цю процедуру. Перед проведенням анестезії, за потреби, проводиться розширене обстеження (лабораторні дослідження тощо)